XIII Ogólnopolski Festiwal Dobrego Smaku już w dniach 15-18 sierpnia 2019 w Poznaniu

Konkurs – Wielkopolska Czernina 2018

Podczas XII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku po raz kolejny zadamy pytanie gdzie w Poznaniu i Wielkopolsce zjeść można najlepszą czerninę.

To zupa kontrowersyjna, przez jednych kochana innych napawa lękiem a jednak – restauracja, która chlubi się podtrzymywaniem wielkopolskich tradycji kulinarnych powinna, stale lub sezonowo, podawać czerninę.

Szukamy czerniny przygotowanej według najlepszych tradycji, ale docenimy też nowatorskie podejście szefów kuchni. Konkurs odbędzie się w czwartek, 16 sierpnia w Restauracji Pod Niebieniem w Poznaniu. Zgłoszenia przyjmujemy od 1 lipca do 12 sierpnia.

Konkurs przeznaczony dla restauracji. Udział w nim mogą wziąć lokale z całej Polski. Konkurs ma formułę otwartą a udział w nim jest bezpłatny. Wspólnie ze startującymi lokalami planujemy też przekonać wszystkich nieprzekonanych do czerniny częstując publiczność zgłoszonymi do konkursu zupami w chwilę po zakończeniu konkursowych zmagań.
Informacje:

Maria Świątek, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., tel. 696 388 936

 
Pobierz regulamin konkursu (pdf)
Pobierz kartę zgłoszenia (word)